Parasol ogrodowy ROMA LED z pokrowcem - śr. 300 cm
Nr produktu: 7032626Opis produktu
Nr produktu: 7032626
Parasol ogrodowy ROMA w kolorze mocca z oświetleniem LED i pokrowcem
Wysokiej jakości wolnostojący parasol to idealne rozwiązanie na upalne słoneczne dni, zapewnia ochronę przed gorącem i promieniami słonecznymi w ogrodzie lub na tarasie. Dzięki bocznemu zawieszeniu zwiększona jest powierzchnia zacienienia a dostęp do cienia bezpośrednio pod parasolem jest swobodny, umożliwia dowolne ustawienie mebli ogrodowych.
Wykonana z poliestru czasza w modnym kwadratowym kształcie ma wymiary 3 x 3 m, a dzięki delikatnej, naturalnej kolorystyce będzie wyglądać świetnie w otoczeniu roślin oraz mebli i dodatków w każdym stylu.
Wygodę użytkowania zapewnia mechanizm obrotowy 360 st. w podstawce oraz możliwość rozkładania parasola przy pomocy korbki i regulacji kąta nachylenia czaszy. Oświetlenie LED uprzyjemni spędzanie czasu na świeżym powietrzu również wieczorem.
W zestawie podstawa krzyżak bez obciążenia
Specyfikacja techniczna:
Czasza 3x3 m
Materiał czaszy: poliester 250g/m2
Oświetlenie LED
Pokrowiec w zestawie
Słupek aluminiowy śr. 58 x 88 mm
Stalowe żebra 14 x 24 mm
Wspornik 26,5 x 46 mm
Rozkładanie korbką
Dane wytwórcy
Vimar Sp.z o.o.
Krasne 25D
36-007 Krasne
magdalena.grzeda@vimar.com.pl
5908287969889
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał masztu: | Aluminium |
| Wysokość parasola: | 265 cm |
| Kształt parasola: | Kwadratowy |
| Mechanizm otwierania: | Mechaniczny korby |
| Materiał poszycia parasola: | Poliester |
| Długość rozłożonego parasola: | 300 cm |
| Z podstawą: | Bez stojaka do parasola |
| Funkcja: | Funkcja obrotu i przechyłu |
| Ciężar powierzchniowy poszycia parasola: | 250 g/m² |
| Szerokość rozłożonego parasola: | 300 cm |
| Łącznie z pokrowcem: | Z pokrowcem |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 27,5 kg |
| Wysokość: | 2,65 m |
| Szerokość: | 3,00 m |
| Głębokość / Grubość:: | 3,00 m |






