Parasol ogrodowy RAVENNA AXIAL szary - 275 x 275 cm
Nr produktu: 2815389Opis produktu
Nr produktu: 2815389
Parasol ogrodowy RAVENNA AXIAL w kolorze szarym
Duży, praktyczny parasol z możliwością ustawiania pod skosem (7 pozycji), pochylania na boki oraz obracania o 360 stopni. Wyposażony w komfortową mechanikę otwierania. Poszycie zostało wykonane z poliestru (180gr.), stelaż aluminiowy.
Doskonała ochrona przed słońcem w ogrodzie lub na tarasie. W gorące letnie dni parasol daje idealny cień chroniąc przed szkodliwymi promieniami.
Parasol został wyposażony w stojak - bez płyt. Do obciążenia parasola należy użyć 4 płyt o wymiarze 50 x 50 cm/100 kg.
Dane wytwórcy
Doppler CZ spol. s r.o.
Trocnovska 70
37401 Trhove Sviny
doppler@doppler.cz
9003034122688
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał masztu: | Aluminium |
| Ochrona UV: | 50 |
| Wysokość parasola: | 257 cm |
| Kształt parasola: | Kwadratowy |
| Mechanizm otwierania: | Mechaniczny korby |
| Min. ciężar stojaka do parasola: | 125 kg |
| Materiał poszycia parasola: | Poliester |
| średnica masztu: | 50 mm |
| Światłotrwałość: | 5: Dobra |
| Długość rozłożonego parasola: | 268 cm |
| Z podstawą: | Ze stojakiem do parasola |
| Funkcja: | Funkcja obrotu i przechyłu |
| Ciężar powierzchniowy poszycia parasola: | 180 g/m² |
| Szerokość rozłożonego parasola: | 268 cm |
| 5205 _ Typ osłony: | Parasol komercyjny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 20,2 kg |
| Wysokość: | 14,0 cm |
| Szerokość: | 34,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,48 m |






