Parasol ogrodowy DERBY antracyt - 280 x 280 cm
Nr produktu: 7160799Opis produktu
Nr produktu: 7160799
Parasol ogrodowy DERBY w kolorze antracytowym
Parasol Derby to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfortowy wypoczynek na tarasie lub w ogrodzie. Stabilny, regulowany parasol skutecznie chroni przed zbyt mocnymi promieniami słonecznymi i gorącem.
Obrotowy parasol z korbą
Mechanizm korbowy umożliwia łatwe rozkładanie i składanie parasola, co sprawia, że jego obsługa jest niezwykle wygodna. Parasol Derby wyróżnia się również zaawansowanymi funkcjami regulacji: możliwość obrotu o 360° oraz 7 pozycji nachylenia pozwalają na idealne dostosowanie kąta padania cienia do Twoich potrzeb. Dodatkowo, możliwość przechylania osiowego na obie strony zapewnia maksymalną elastyczność ustawienia.
Ochrona UV
Pokrycie z poliestru jest nie tylko wytrzymałe, ale również odporne na działanie promieni słonecznych i wilgoć. Dzięki współczynnikowi ochrony przeciwsłonecznej UV 50+ parasol zapewnia niezawodną ochronę.
Lekki i trwały
Maszt parasola o średnicy 78 mm wykonany jest z aluminium, dzięki czemu jest on jednocześnie solidny i lekki, co ułatwia jego przenoszenie.
Do parasola dołączony jest stojak na 4 tablice o wymiarach 50 x 50 x 4 cm (bez tablic).
Dane wytwórcy
Doppler CZ spol. s r.o.
Trocnovska 70
37401 Trhove Sviny
doppler@doppler.cz
9003034319934
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał masztu: | Aluminium |
| Ochrona UV: | 50+ |
| Wysokość parasola: | 275 cm |
| Kształt parasola: | Kwadratowy |
| Mechanizm otwierania: | Mechaniczny korby |
| Min. ciężar stojaka do parasola: | 125 kg |
| Materiał poszycia parasola: | Poliester |
| średnica masztu: | 78 mm |
| Światłotrwałość: | 5: Dobra |
| Długość rozłożonego parasola: | 276 cm |
| Z podstawą: | Ze stojakiem do parasola |
| Funkcja: | Funkcja obrotu i przechyłu |
| Ciężar powierzchniowy poszycia parasola: | 180 g/m² |
| Szerokość rozłożonego parasola: | 276 cm |
| Łącznie z podstawą do parasola ogrodowego: | Bez podstawy |
| Łącznie z pokrowcem: | Bez pokrowca |
| 5205 _ Typ osłony: | Parasol na wysięgniku |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 20,2 kg |
| Wysokość: | 2,75 m |
| Szerokość: | 2,76 m |
| Głębokość / Grubość:: | 2,76 m |










