2020-05-27 08:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Parasol Fairfield szary 3x3 cm

Nr produktu: 6398382
  • Zapewnia dużą powierzchnię zacienienia
  • Z funkcją obrotu i pochylenia
  • Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej UV 50+
Opis produktu
1 699,00
1 699,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6398382

Parasol Fairfield w kolorze antracytowym z czaszą o kwadratowym kształcie. Maszt parasolowy z boku pozwalana zagospodarowanie przestrzei pod parasolem. Dzięki temu możesz łatwo ustawić leżaki lub zestaw mebli bezpośrednio pod.
Parasol można przechylać, obracać o 360° oraz wygodnie otwierać i zamykać korbą ręczną. Po otwarciu ma średnicę 300 cm. Pod względem wykonania i wyboru materiałów parasol zachwyca masztem i rozpórkami wykonanymi z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium w kolorze antracytowym. Wytrzymałe pokrycie wykonane w 100% z tkaniny poliestrowej można zdejmować i prać. Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej wynosi UV 50+.
Parasol jest wyposażony w stojak krzyżowy, co oznacza, że można go zamontować za pomocą szyn prowadzących. Przeznaczony jest na cztery płyty ścieżki o wymiarach 40 x 40 cm lub 50 cm x 50 cm. Należy pamiętać, że płyty podstawy są dostępne osobno.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
średnica rozłożonego parasola:300 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

"Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy."
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry