2020-06-05 06:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Parasol ogrodowy Peoria beżowy 300x300cm

Nr produktu: 6397780
  • Elegancki baldachim z masztem bocznym dla dużego zacienionego obszaru
  • Z regulacją kąta obrotu i nachylenia dla optymalnego ustawienia
  • Wysoki współczynnik ochrony przeciwsłonecznej: UV 50+
Opis produktu
1 099,00
1 099,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6397780

Parasol wspornikowy zapewnia różne funkcje zwiększające komfort. Oferuje indywidualnie regulowane nachylenie, dzięki czemu możesz cieszyć się cieniem, nawet gdy słońce jest nisko. Ustawienie można również zoptymalizować dzięki zintegrowanej funkcji obrotowej. Ponadto ma otwór wentylacyjny w dachu, który rozprasza ciepło i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Parasol można łatwo otwierać i zamykać za pomocą wbudowanego mechanizmu korbowego. Dzięki wymiarom 300 x 300 cm parasol tworzy duży cień. Jego wysokość wynosi 265 cm. Jest wyposażony w solidny aluminiowy maszt o grubości 60 mm w kolorze czarnym w połączeniu z mocnymi stalowymi rozpórkami. Beżowe pokrycie tekstylne 220 g wykonane jest w 100% z poliestru, który charakteryzuje się trwałością i trwałością. Materiał zapewnia współczynnik ochrony przeciwsłonecznej UV 50+. Zakres dostawy obejmuje pasujący stojak na parasole wykonany z czarnego plastiku, który można wypełnić wodą lub piaskiem.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
średnica rozłożonego parasola:300 cm
ciężar powierzchniowy poszycia parasola:220 g/m²
Z podstawą:Tak

Arkusze danych produktowych

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry