2019-09-16 06:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Elvas parasol na wysięgniku zielony śr. 350 cm

Nr produktu: 5220587
 • Na wysięgniku
 • Obracany o 360st.
 • UV 50+
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

599,00
599,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5220587

Zacienione miejsce w lecie, najpiękniejszej porze roku. Wysokiej jakości parasol na wysięgniku OBI Outdoor Living Elvas wyróżnia się współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej wynoszącym 50+ zapewniając przyjemne miejsce odpoczynku w upalne dni. Charakteryzuje się on doskonałym wykonaniem i doborem materiałów, takich jak poliester 180 g, oraz stabilnym, malowanym proszkowo stelażem. Parasol Elvas można obracać o 360°, co gwarantuje cień zawsze tam, gdzie jest potrzebny. Parasol wyposażony jest w podstawę czteroramienną ze stali do obciążania za pomocą czterech płytek chodnikowych o rozmiarze 40 cm x 40 cm.

Wymiary i waga (netto):

Wysokość:
2,73 m
Szerokość:
3,50 m
Głębokość / Grubość:
3,50 m

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (4)

 2.5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(1)
 • 1(2)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
2

sztukas (2018-07-03)

Parasol

Co mi się nie podoba: Zlewcza obsługa personelu sklepu

Parasol służył mi ponad 2 lata, i u mnie pękł żeliwny element z korbką, parasol złożony, pojechałem do marketu na Okęciu z pytaniem czy jest możliwość zmówienia części zamiennej, na co usłyszałem że oni to ciągną z Chin i cytuje „se mogę ten parasol do śmieci wyrzucić”..... Pan nie spytał nawet o model o jaki mi chodzi, trudno, spróbuje zatem sam naprawić.....

24 lub

1

Art (2018-06-18)

nie warto kupować

Co mi się podoba: wygląd, wielkość, rozkładanie

Co mi się nie podoba: jakość

Parasol złamał się po 3 dniach (metalowy element z korbką) przy niewielkim wietrze. Pomyślałem, że to taki egzemplarz i wymieniłem - nie było z tym problemu. Drugi działał dwa sezony i nawet przy średnim wietrze było OK. Tydzień temu niestety pękł dokładnie w tym samym miejscu - chyba zmęczenie materiału, więc jednak lichy metal. Tym razem wiatr był ledwie odczuwalny. Myślę, że powinien działać dłużej.<br/>Nie polecam.

21 lub

1

kris (2018-05-29)

nędzne wykonanie

Co mi się podoba: wygląd, kształt, wielkość, rozkładanie

Co mi się nie podoba: jakość

Ogólnie parasol spełniał wszystkie moje wymagania. do wszytkiego mi pasował i wystawiłbym 5 gwaizdek, gdyby nie fakt, że dwa razy wymieniałem go na nowy. 1szy wytrzymał 2 miesiące i przy niewielkim wietrze i złożonym parasolu pękła żeliwna korba.... drugi parasol wytrzymał jeden dzień!!! oddałem z żalem i odebrałem kasę... 3ci raz nie zaryzykuję :)

15 lub

5

Ogrodnik  (2016-06-13)

Ocenka

Bardzo dobrze chroni przed słońcem, i doskonale komponuje się w moim ogrodzie. Polecam .

22 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry