Parasol ogrodowy MY ZONE pomarańczowy - śr. 300 cm
Nr produktu: 7305378Opis produktu
Nr produktu: 7305378
Parasol ogrodowy MY ZONE w kolorze pomarańczowym
Duży, praktyczny parasol z możliwością regulacji jego wysokości w zakresie 15 cm oraz pochylania na boki. Wyposażony w komfortową mechanikę "Push-up", ułatwiającą jego otwieranie i zamykanie. Poszycie zostało wykonane z poliestru (180 g/m2.), stelaż aluminiowy.
Doskonała ochrona przed słońcem w ogrodzie lub na tarasie. W gorące letnie dni parasol daje idealny cień chroniąc przed szkodliwymi promieniami. Dzięki zaworowi powietrza w dachu gorące letnie powietrze nie gromadzi się pod parasolem.
Do obciążenia parasola należy użyć podstawy min. 40 kg.
Dane wytwórcy
Doppler CZ spol. s r.o.
Trocnovska 70
37401 Trhove Sviny
doppler@doppler.cz
9003034392869
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| średnica rozłożonego parasola: | 300 cm |
| Materiał masztu: | Aluminium |
| Wysokość parasola: | 258 cm |
| Kształt parasola: | Okrągły |
| Mechanizm otwierania: | Mechaniczny wypychania |
| Min. ciężar stojaka do parasola: | 50 kg |
| Materiał poszycia parasola: | Poliester |
| średnica masztu: | 35 mm |
| Światłotrwałość: | 5: Dobra |
| Z podstawą: | Bez stojaka do parasola |
| Funkcja: | Funkcja łamania |
| Ciężar powierzchniowy poszycia parasola: | 180 g/m² |
| Łącznie z podstawą do parasola ogrodowego: | Nie wymaga podstawy |
| Łącznie z pokrowcem: | Bez pokrowca |
| Kolor stelaża: | Antracyt |
| Średnica rury (mm): | 35 mm |
| Minimalna wysokość: | 108 |
| 5205 _ Typ osłony: | Parasol komercyjny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,0 kg |
| Wysokość: | 2,58 m |
| Szerokość: | 3,00 m |
| Głębokość / Grubość:: | 3,00 m |
















