Parasol ogrodowy EXPERT antracyt - 300 x 200 cm
Nr produktu: 3258928Opis produktu
Nr produktu: 3258928
Parasol ogrodowy EXPERT w kolorze antracytowym
Elegancki nowoczesny parasol na korbkę. Stelaż aluminiowy z korbką, rozmiar 300 x 200 cm, 6 segmentów, funkcja Auto-Tilt ( uchyla się podczas kręcenia) regulacja wysokości. Poszycie w kolorze antracytowym z poliestru 80 gr. Możliwość ściągnięcia do prania ręcznego.
Dane wytwórcy
Doppler CZ spol. s r.o.
Trocnovska 70
37401 Trhove Sviny
doppler@doppler.cz
9003034116397
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał masztu: | Aluminium |
| Ochrona UV: | 80 |
| Wysokość parasola: | 258 cm |
| Kształt parasola: | Prostokątne |
| Mechanizm otwierania: | Mechaniczny korby |
| Min. ciężar stojaka do parasola: | 70 kg |
| Materiał poszycia parasola: | Poliester |
| średnica masztu: | 35 mm |
| Światłotrwałość: | 6: Bardzo dobra |
| Długość rozłożonego parasola: | 192 cm |
| Z podstawą: | Bez stojaka do parasola |
| Funkcja: | Funkcja łamania |
| Ciężar powierzchniowy poszycia parasola: | 180 g/m² |
| Szerokość rozłożonego parasola: | 303 cm |
| Łącznie z podstawą do parasola ogrodowego: | Nie wymaga podstawy |
| Łącznie z pokrowcem: | Bez pokrowca |
| Kolor stelaża: | Srebrny |
| Kolor osłony: | Antracyt |
| Średnica rury (mm): | 35 mm |
| Minimalna wysokość: | 146 |
| 5205 _ Typ osłony: | Parasol komercyjny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,8 kg |
| Wysokość: | 2,58 m |
| Szerokość: | 3,03 m |
| Głębokość / Grubość:: | 192,0 cm |








