2021-01-26 04:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Phlebodium aureum Davana wys. 30-35cm don. 12cm

Nr produktu: 6647036

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Paprocie i bambusy

Opis produktu

Nr produktu: 6647036

Flebodium (Phlebodium) wys. 30-35cm don.12cm
Jest to oryginalna paproć, posiadająca wyjątkowe błyszczące liście, o lekko niebieskawym zabarwieniu. Jest to epifityczny gatunek, pochodzący z Ameryki. W naturalnych warunkach rośnie w koronach drzew. Jako roślina o niskiej ekspansywności, jest idealna do tworzenia efektownych lasów w szkle lecz pozostawiona w doniczce może rozrosnąć się do sporych rozmiarów.

Jak każda paproć, flebodium złociste bardzo lubi wilgotne środowisko, dlatego wymaga systematycznego podlewania i obfitego zraszania, szczególnie zimą. Najlepiej rośnie w stanowisku jasnym, z dużą ilością rozproszonego światła, więc nie należy jej ustawiać w miejscu bezpośredniego nasłonecznienia. Najlepszym podłożem do uprawy tej rośliny będzie lekka próchnicza ziemia, o dużej przepuszczalności. W okresie letnim można nawozić ją co 2 tygodnie nawozem do paproci, jednak należy uważać aby nie przesadzić, gdyż jest ona na to bardzo wrażliwa. Jest jedną z nielicznych paproci, która wykazuje dużą tolerancję na dotykanie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Miejsce:Półcieniste
Właściwości wzrostu:wzniosły
Aktualna wysokość roślin:10 - 50 cm
Wielkość doniczki:14 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:700 g
Wysokość:35,0 cm
Szerokość:12,0 cm
Głębokość / Grubość:12,0 cm

0

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry