Floornity Panel winylowy Dąb Ligurio ze zintegrowanym podkładem 4+1,3 mm podkład
Nr produktu: 7296270Opis produktu
Nr produktu: 7296270
Floornity Panel winylowy Dąb Ligurio ze zintegorwanym podkładem 4 mm + 1,3 mm podkład
Panele winylowe to rodzaj nowoczesnej podłogi, która dzięki posiadanym cechom zapewnia duży komfort użytkowania. Ze względu na swoją niewielką grubość są łatwe w układaniu i nie wymagają używania skomplikowanych narzędzi. Do przycinania wystarczy nożyk uniwersalny, a proces układania przebiega szybko i sprawnie, bez kurzu i pyłu. Montowane są na zamek typu klik. Dzięki temu, że panele są w 100% wodoodporne idealnie nadają się do łazienki lub kuchni.
Mogą być układane bezpośrednio na podłogę z płytek ceramicznych (jeśli fugi nie są szersze niż 4 mm i głębsze niż 1 mm), przez co pozwalają przeprowadzić szybki remont starej podłogi. Dzięki ograniczonemu efektowi stukania są ciche w użytkowaniu, a chodzeniu boso towarzyszy wrażenie "ciepła" podłogi.
Antystatyczność ułatwia utrzymanie podłogi w czystości i sprawia, że panele są odpowiednie dla osób z alergią.
Panele winylowe można stosować na ogrzewanie podłogowe wodne oraz elektryczne. Panele nadają się do użytku domowego oraz pomieszczeń publicznych o średnim natężeniu ruchu. Ostateczne wykończenie podłogi zapewni odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa.
Producent udziela 15 lat gwarancji na produkt. W paczce znajduje się 2,235 m2 paneli.
Dane wytwórcy
Decora S.A.
ul.Prądzyńskiego 24a
63-000 Środa Wielkopolska
office@decora.pl
5905167881170
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Odcień: | Jasny |
| Wygląd: | Deska |
| Grubość (mm): | 4 mm |
| Klasa użyteczności: | 33 |
| Nadaje się do podłóg ogrzewanych: | Przeznaczony do ogrzewania podłogowego |
| Można stosować w wilgotnych pomieszczeniach: | Przeznaczony do wilgotnych pomieszczeń |
| Rodzaj układania: | System zatrzaskowy |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,32 kg |
| Wysokość: | 5 mm |
| Szerokość: | 122,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 22,9 cm |




















