2018-06-23 16:08
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vox Podbitka dachowa PVC, z perforacją, kolor złoty dąb, opak. 8,1 m2

Nr produktu: 5777099
  • Odporna na zmienne warunki atmosferyczne
  • Szybki i łatwy montaż
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5777099

Cechy

Podbitka dachowa z perforacją firmy VOX jest wykonana z trwałego, lekkiego, nietoksycznego i niepalnego materiału, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne. Nie mają na nią również wpływu grzyby, pleśń, rdza, a także wszelkiego rodzaju insekty i szkodniki. Podwyższona sztywność paneli oraz zastosowanie systemu click gwarantują pewny, szybki i łatwy montaż.

Panele posiadają półmatową powierzchnię i strukturę doskonale imitującą usłojenie drewna oraz perforację. Zapewnia ona właściwą wentylację połaci dachowej. Podsufitka dachowa ma barwę złoty dąb, co pozwala na dopasowanie jej do komponujących się kolorystycznie elementów stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych czy dachu. W przypadku zabrudzenia lub zanieczyszczeń, podbitki dachowe z PCV można myć samą wodą lub przy użyciu odpowiednich detergentów.

Zalety

Podbitki dachowe PCV firmy Profile VOX nie wymagają regularnej konserwacji ani malowania. Są praktycznym sposobem na solidne, a zarazem estetyczne wykończenie dachu. Ich zaletą jest również bardzo korzystna cena. Można zastosować do nich listwy SV(P)-15 oraz SV(P)-18, które gwarantują mocne trzymanie profilu i eliminują ryzyko hałasowania paneli na wietrze.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

wzór:
imitacja drewna
rodzaj:
panele PVC

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,70 kg
Wysokość:
2,70 m
Szerokość:
30,0 cm
Głębokość / Grubość:
8 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry