Max-stone Lamele ścienne akustyczne na czarnym filcu czarne 20x30x2650 mm
Nr produktu: 6990196Opis produktu
Nr produktu: 6990196
Lamele ścienne akustyczne 0,79 m2 marki Max-Stone
Lamele ścienne to stylowe i nowoczesne rozwiązanie na szybką i łatwą aranżację wnętrza. Za sprawą swojej przestrzennej budowy oraz użytych materiałów wpływają na poprawę akustyki i optyczne powiększenie przestrzeni. Płaskie, cienkie listwy wykonane z płyty MDF (ang. medium-density fibreboard) zespolone z filcem tworzą panele 30 x 265 cm. Prosta forma lameli, gama kolorystyczna oraz wykorzystane materiały sprawiają, że pasują właściwie do każdych wnętrz. Można je mocować do ścian, sufitów, w pionie lub w poziomie. Zaletą jest również ich szybki i prosty montaż przy użyciu kleju montażowego lub listew i wkrętów.
Dane wytwórcy
MAX-STONE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Prez.R.Kaczorowskiego 18
38-400 Krosno
biuro@maxstone.pl
5902409746556
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 20 mm |
| Wzór: | imitacja drewna |
| Szerokość: | 30 cm |
| Listwy materiałowe: | MDF |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,9 kg |
| Wysokość: | 2,65 m |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,0 cm |








