2021-06-12 20:22


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Krono Orginal Panel ścienny Alabaster 3D Wall 12x135x1300 mm

Nr produktu: 2732337

 • Materiał: MDF
 • Wymiary: 12x135x1296 mm
 • Efekt 3D
 • Odporny na zatłuszczenia i plamy
 • Gwarancja producenta: 2 lata
 • Imitacja jasnego drewna
 • Odporny na światło i ciepło
 • Może być stosowany w wilgotnych pomieszczeniach
Opis produktu
89,03
64,99 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

m2

Twoja ilość*:

Do zapłaty:

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

15 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 2732337

Panel ścienny Alabaster serii KronoWall 3D marki Krono Original jest wykonany z płyty MDF. Panele o grubości 12 mm montuje się na 3 różnych poziomach, dzięki czemu powstaje efekt 3D. Panel dekoracyjny Alabaster jest przeznaczony do wykańczania powierzchni ścian mieszkalnych, np. w kuchni, salonie lub sypialni. Sprawdzi się również w lokalach usługowych i użyteczności publicznej.

Panel dekoracyjny Alabaster

Zabezpieczenie ścian przed zabrudzeniami
Panel dekoracyjny Alabaster jest odporny na plamy i zatłuszczenia, dzięki temu zabezpieczenia ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi. W kuchni będzie spełniał funkcję ochronną w okolicach blatu kuchennego. Umieszczony pomiędzy blatem a szafką kuchenną tworzy bezpieczną przestrzeń roboczą.

Efekt ściany 3D
Panel dekoracyjny Alabaster odwzorowuje naturalne drewno. Panele tworzą trójwymiarową ozdobę ściany, dzięki 3 poziomom mocowania. Za sprawą wielowymiarowości można ułożyć panele równomiernie, w sposób uporządkowany lub według własnej wizji. Ten akcent w pomieszczeniu potrafi całkowicie zmienić charakter wnętrza. Drewno to ponadczasowy materiał, który jest praktyczny i uniwersalny. Stosowany w aranżacjach wnętrz nadaje im szlachetnego wyrazu. Drewniane elementy dekoracyjne wnoszą do wnętrza poczucie trwałości i elegancji.

Łatwa pielęgnacja i odporność
Panele serii KronoWall 3D są łatwe w pielęgnacji. Do czyszczenia wystarczy użyć wilgotnej szmatki z mydłem lub ogólnodostępnych detergentów. Płyta MDF nie chłonie zabrudzeń, a panel Alabaster jest odporny na światło, ciepło i wilgoć. Dzięki temu można go stosować pomieszczeniach takich jak: salon, biuro, ale też kuchnia.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Grubość:12 mm
Rodzaj:panele MDF
Wymiary i waga (netto):
Waga:15,0 kg
Wysokość:130,0 cm
Szerokość:13,5 cm
Głębokość / Grubość:1,2 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry