Swiss Krono Panel podłogowy Dąb Khadi 8 mm AC 5
Nr produktu: 2553667Opis produktu
Nr produktu: 2553667
Panel podłogowy Dąb Khadi o grubości 8 mm, marki Swiss Krono.
Jest to wysokiej jakości panel podłogowy o klasie ścieralności AC 5 oznaczającą wysoką odporność na ścieranie czy uderzenia. Przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych oraz do pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu, np. szkoła, kino, większy sklep.
Struktura drewna sprawia, że ułożona podłoga odzwierciedla wygląd desek parkietowych.
Dzięki bezklejowemu systemowi łączenia, montaż przebiega szybko i bezproblemowo.
Ostateczne wykończenie podłogi zapewni odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa.
Przed ułożeniem paneli należy położyć folię paroizolacyjną oraz podkład, które zabezpieczą przed wilgocią oraz zwiększą komfort użytkowania.
Ilość m2 w opakowaniu: 2,397.
Panele można układać na wodnym ogrzewaniu podłogowym.
Producent udziela 30 lat gwarancji. Szczegóły dotyczące warunków użytkowania i gwarancji można znaleźć pod linkiem.
Dane wytwórcy
SWISS KRONO Sp. z o. o.
Serbska 56
68-200 Żary
plza.sekretariat@swisskrono.com
5902221456305
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Odcień koloru: | Jasny |
| Rodzaj krawędzi: | Bez fugi |
| Ogrzewanie podłogowe: | Nadaje się do ogrzewania podłogowego |
| Klasa starcia: | AC 5 |
| Wygląd: | Drewno |
| Wodoodporność: | Niewodoodporny |
| Odporność na wodę: | 10 917 602 h |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 16,0 kg |
| Wysokość: | 138,0 cm |
| Szerokość: | 19,3 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |












