2019-11-15 00:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Swiss Krono Panel podłogowy dąb cloe 8 mm AC 4 z fazą

Nr produktu: 6314603
  • Krawędzie z V fugą
  • Struktura drewna szczotkowanego
  • Gwarancja: 15 lat
Opis produktu
98,25
40,99 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

m2

Twoja ilość*:

do zapłaty:

W markecie OBI Warszawa-Puławska

29 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 6314603

Cechy

Panel podłogowy renomowanej firmy SWISS KRONO to wysokiej jakości produkt, cechujący się klasą ścieralności AC 4. Oznacza to bardzo wysoką odporność na zużycie w trakcie normalnej eksploatacji. Panel posiada powierzchnię o strukturze drewna szczotkowanego i fazowane krawędzie, co sprawia, że po połączeniu brzegi układają się w kształt litery V. Każdy panel podłogowy cloe przypomina oddzielną drewnianą deskę, a cała podłoga nabiera ekskluzywnego, naturalnego wyglądu.

Zastosowanie

Panele podłogowe cloe stosowane są zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej, w zależności od natężenia ruchu. W przypadku mieszkań oraz domów prywatnych mogą być to pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu, np. korytarz, kuchnia czy salon. W przypadku pomieszczeń użyteczności publicznej, stosowane są natomiast do wnętrz o średnim natężeniu ruchu, jak np. biuro czy butik.

Zalety

Dzięki klasycznemu systemowi łączenia panel SWISS KRONO jest łatwy w montażu. Jego jasny kolor sprawia, że doskonale nadaje się do pomieszczeń w nowoczesnych oraz minimalistycznych aranżacjach. Do uzupełnienia podłogi stworzonej z tych paneli doskonale nadaje się listwa wykończeniowa w odpowiednim kolorze. Mimo wysokiej klasy, panele dąb cloe dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

odcień koloru:
jasny
Grubość:
8 mm
klasa ścieralności:
AC 4
szerokość:
193 mm
długość:
1 380 mm
rodzaj krawędzi:
Z fugą V

Wymiary i waga (netto):

Waga:
14,7 kg
Wysokość:
138,0 cm
Szerokość:
19,3 cm
Głębokość / Grubość:
8 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry