Kronospan Panel podłogowy Dąb Rye Savory 8 mm AC5
Nr produktu: 7247489Opis produktu
Nr produktu: 7247489
Kronospan Panel podłogowy Dąb Rye Savory 8 mm AC5
Jest to wysokiej jakości panel podłogowy o klasie ścieralności AC 5 co oznacza bardzo wysoką odporność na ścieranie czy uderzenia. Przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych oraz do pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu, np. biuro, butik.
Panel posiada szerokość 195 mm i fazowane krawędzie co sprawia, że idealnie pasuje do dużych pomieszczeń. Struktura drewna sprawia, że ułożona podłoga odzwierciedla wygląd desek parkietowych.
Dzięki bezklejowemu systemowi łączenia, montaż przebiega szybko i bezproblemowo.
Panele można układać na wodnym ogrzewaniu podłogowym.
Szczegóły dotyczące warunków użytkowania i gwarancji można znaleźć pod linkiem..
Dane wytwórcy
KRONOSPAN KO sp. z o.o.
Maja 1
47-100 Strzelce Opolskie
diy.st@kronospan.pl
5907555426130
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Odcień koloru: | Pośrednie |
| Rodzaj krawędzi: | Z wzdłużną spoiną V |
| Ogrzewanie podłogowe: | Do ogrzewania podłogowego oprócz elektrycznego |
| Klasa starcia: | AC 5 |
| Wygląd: | Drewno |
| Wodoodporność: | Wodoodporny |
| Odporność na wodę: | 10 917 602 h |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 16,3 kg |
| Wysokość: | 8 mm |
| Szerokość: | 19,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 128,8 cm |












