Kronospan Panel podłogowy Dąb Longbow 8 mm AC 5
Nr produktu: 7180904Opis produktu
Nr produktu: 7180904
Panel podłogowy Dąb Longbow o grubości 8 mm, marki Kronospan.
Jest to wysokiej jakości panel podłogowy o klasie ścieralności AC 5 co oznacza bardzo wysoką odporność na ścieranie czy uderzenia. Przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych oraz do pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu, np. biuro, butik.
Panel posiada szerokość 252 mm i i estetyczny wygląd, który pasować będzie do eleganckich wnętrz. Struktura drewna sprawia, że ułożona podłoga odzwierciedla wygląd desek parkietowych.
Dzięki bezklejowemu systemowi łączenia, montaż przebiega szybko i bezproblemowo.
Ostateczne wykończenie podłogi zapewni odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa
Przed ułożeniem paneli należy położyć folię parizolacyjną i podkład, które zabezpieczą przed wilgocią oraz zwiększą komfort użytkowania.
Panele można układać na wodnym ogrzewaniu podłogowym.
Szczegóły dotyczące warunków użytkowania i gwarancji można znaleźć pod linkiem..
W opakowaniu 2,52 m2.
Dane wytwórcy
KRONOSPAN KO sp. z o.o.
Maja 1
47-100 Strzelce Opolskie
diy.st@kronospan.pl
5907555426062
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Odcień koloru: | Pośrednie |
| Rodzaj krawędzi: | Z wzdłużną spoiną V |
| Ogrzewanie podłogowe: | Nadaje się do ogrzewania podłogowego |
| Klasa starcia: | AC 5 |
| Wygląd: | Drewno |
| Wodoodporność: | Niewodoodporny |
| Odporność na wodę: | 10 917 602 h |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 17,6 kg |
| Wysokość: | 8 mm |
| Szerokość: | 24,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 128,8 cm |




