2021-01-28 09:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Krono Original Panel podłogowy dąb antyczny, gr. 10 mm, kl. AC 4

Nr produktu: 5233168

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Panele podłogowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5233168

Cechy

Wysokiej jakości panel podłogowy z serii Sublime Classic, produkowanej przez renomowaną firmę Krono Original. Dzięki klasycznemu systemowi łączenia jest łatwy w montażu. Cechuje go wysoka klasa ścieralności-AC4, oznaczająca wysoką odporność na ścieranie powierzchni. Panele dąb antyczny to klasyczny format połączony z naturalnym, tradycyjnym wyglądem ciemnego drewna, dzięki czemu prezentują się niezwykle estetycznie.

Zastosowanie

Panele podłogowe Krono Original dąb antyczny przeznaczone są do tworzenia podłóg w intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach. Mogą być to zarówno pomieszczenia w mieszkaniu lub domu prywatnym (jak kuchnia, korytarz, pokój dziecięcy lub salon), jak i pomieszczenia użyteczności publicznej (biura i urzędy), a także komercyjne (sklepy, kina, muzea, galerie). W każdym przypadku przez długi czas na panelach nie będą widoczne ślady użytkowania.

Zalety

Dąb antyczny Krono Original to uniwersalne rozwiązanie dla różnego rodzaju pomieszczeń. Dzięki swojej barwie panele idealnie komponują się zarówno z wnętrzami w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Doskonale uzupełnia je listwa wykończeniowa producenta. Mimo wysokiej klasy, panele dąb antyczny dostępne są w atrakcyjnej cenie, co pozwala na ułożenie podłogi nawet w dużym pomieszczeniu niewielkim kosztem.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Odcień koloru:ciemny
Grubość:10 mm
Klasa ścieralności:AC 4
Szerokość:192 mm
Długość:1 285 mm
Rodzaj krawędzi:Bez fugi V
Wymiary i waga (netto):
Waga:15,0 kg
Wysokość:128,5 cm
Szerokość:19,2 cm
Głębokość / Grubość:10 mm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry