Classen Panel podłogowy Świerk Chester 8 mm AC 4
Nr produktu: 6917439Opis produktu
Nr produktu: 6917439
Panel podłogowy Świerk Chester o grubości 8 mm, marki Classen.
Jest to wysokiej jakości panel podłogowy o klasie ścieralności AC 4 co oznacza wysoką odporność na ścieranie czy uderzenia. Przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych oraz do pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu, np. biuro, butik.
Panel posiada szerokość 192 mm i fazowane krawędzie co sprawia, że idealnie pasuje do dużych pomieszczeń. Struktura drewna sprawia, że ułożona podłoga odzwierciedla wygląd desek parkietowych.
Dzięki bezklejowemu systemowi łączenia Megaloc, montaż przebiega szybko i bezproblemowo.Panele dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki produkcyjnej, jakim jest impregnowana fuga oraz hydrofobowa powłoka, posiadają odporność na działanie stojącej wody do 48 godzin i są odporne na pęcznienie krawędzi.
Ostateczne wykończenie podłogi zapewni odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa..
Przed ułożeniem paneli należy położyć folię paroizolacyjną oraz podkład, które zabezpieczą przed wilgocią oraz zwiększą komfort użytkowania.
Ilość m2 w opakowaniu: 2,220.
Panele można układać na wodnym ogrzewaniu podłogowym.
Producent udziela 20 lat gwarancji.
Szczegóły dotyczące warunków użytkowania i gwarancji można znaleźć pod linkiem..
Dane wytwórcy
Classen-Pol S.A.
Wyzwolenia, Zwonowice 1
44-292 Rybnik
biuro@classen.com.pl
4003992591101
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Odcień koloru: | Jasny |
| Rodzaj krawędzi: | Z wzdłużną spoiną V |
| Ogrzewanie podłogowe: | Nadaje się do ogrzewania podłogowego |
| Klasa starcia: | AC 4 |
| Wygląd: | Drewno |
| Wodoodporność: | Wodoodporny |
| Odporność na wodę: | 10 917 602 h |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 16,0 kg |
| Wysokość: | 8 mm |
| Szerokość: | 19,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 128,5 cm |










