2018-07-22 03:24
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Classen Panel podłogowy hikora derby, gr. 8 mm, kl. AC 4

Nr produktu: 6248199
  • Krawędzie z V fugą
  • Łatwy w montażu
  • Gwarancja: 15 lat
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 6248199

Cechy

Panel podłogowy z serii Ballade 4V, wzór hikora derby, został wyprodukowany przez renomowaną firmę Classen. Panele hikora posiadają szerokość 160 mm oraz specjalne, fazowane krawędzie. Dzięki temu ułożona podłoga odzwierciedla wygląd desek parkietowych i nabiera ekskluzywnego, naturalnego wyrazu. Dodatkowo krawędzie paneli hikora derby pokryte są specjalną kompozycją wosków, zabezpieczających skutecznie przed wnikaniem wilgoci.

Zastosowanie

Panel hikora jest produktem wysokiej jakości, który posiada wysoką klasę ścieralności AC 4. Dzięki temu można z powodzeniem stosować go w intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach domowych, jak pokój dzienny, salon, kuchnia, korytarz, itp. Sprawdzi się również w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak przychodnie lekarskie, urzędy, a także w obiektach komercyjnych, jak sklepy, kina, restauracje.

Zalety

Panele firmy Classen są łatwe w montażu dzięki bezklejowemu systemowi łączenia. Polecane wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu. Gwarantują stabilną, solidną podłogę, na której przez długi czas nie będzie widać śladów zużycia. Mimo wysokiej jakości, panele Classen dostępne są w atrakcyjnej cenie. Cechuje je wysoki poziom estetyki, a stonowana barwa pozwala na wkomponowanie w różnego rodzaju aranżacje.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj krawędzi:
Z fugą V

Wymiary i waga (netto):

Waga:
13,5 kg
Wysokość:
128,6 cm
Szerokość:
16,0 cm
Głębokość / Grubość:
8 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry