Classen Panel podłogowy Dąb Rivello 8 mm AC 5
Nr produktu: 6865026Opis produktu
Nr produktu: 6865026
Panel podłogowy Dąb Rivello z serii Casa Corona o grubości 8 mm, marki Classen.
Jest to wysokiej jakości panel podłogowy o klasie ścieralności AC 5 i klasie użyteczności 33 oznaczającej wysoką odporność na ścieranie czy uderzenia. Przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych oraz do pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu, np. biuro, butik. Materiał to laminat wodoodporny (wodoodporność do 72 h).
Panel ma szerokość 280 mm i fazowane krawędzie, co sprawia, że idealnie pasuje do dużych pomieszczeń. Struktura drewna sprawia, że ułożona podłoga odzwierciedla wygląd desek parkietowych.
Dzięki bezklejowemu systemowi łączenia Megaloc, montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Krawędzie paneli pokryto substancją Isowaxx uszczelniającą połączenia między nimi co zwiększa odporność przed wilgocią.
Ostateczne wykończenie podłogi zapewni odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa.
Przed ułożeniem paneli należy położyć folię paroizolacyjną oraz podkład, które zabezpieczą przed wilgocią oraz zwiększą komfort użytkowania.
Ilość m2 w opakowaniu: 2,158.
Panele można układać na wodnym ogrzewaniu podłogowym.
Producent udziela 25 lat gwarancji.
Szczegóły dotyczące warunków użytkowania i gwarancji można znaleźć pod linkiem.
Dane wytwórcy
Classen-Pol S.A.
Wyzwolenia, Zwonowice 1
44-292 Rybnik
biuro@classen.com.pl
4003992586336,4003992586183
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Odcień koloru: | Jasny |
| Rodzaj krawędzi: | Z wzdłużną spoiną V |
| Ogrzewanie podłogowe: | Nadaje się do ogrzewania podłogowego |
| Klasa starcia: | AC 5 |
| Wygląd: | Drewno |
| Wodoodporność: | Wodoodporny |
| Odporność na wodę: | 10 917 602 h |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 14,5 kg |
| Wysokość: | 128,5 cm |
| Szerokość: | 28,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |












