2021-04-21 20:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Classen Panel podłogowy dąb Barcelona, gr. 12 mm, kl. AC 5

Nr produktu: 6269138

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Panele podłogowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6269138

Cechy

Barcelona zalicza się do serii Extreme, produkowanej przez renomowaną firmę Classen. Jest to wysokiej jakości panel podłogowy o klasie ścieralności AC 5, oznaczającej bardzo dużą odporność na ścieranie. Posiada powierzchnię o strukturze synchronicznej, odwzorowującej fakturę naturalnego drewna. Dzięki fazowanym krawędziom, po połączeniu paneli ich brzegi układają się w kształt litery V.

Zastosowanie

Panele Barcelona Extreme przeznaczone są do intensywnie eksploatowanych pomieszczeń domowych, jak np. korytarz, kuchnia, salon, a także do pomieszczeń użyteczności publicznej, nawet o dużym stopniu natężenia ruchu, jak szkoła, urząd, kino czy sklep. Dzięki temu, że panele są wąskie, zapewniają efekt optycznego powiększenia pomieszczenia.

Zalety

Dzięki bezklejowemu systemowi łączenia megaloc, panel podłogowy dąb Barcelona jest prosty w montażu. Przypomina oddzielną drewnianą deskę, dzięki czemu cała podłoga nabiera ekskluzywnego, naturalnego wyrazu. Krawędzie paneli pokryte są specjalną kompozycją wosków, zabezpieczających przed wnikaniem wilgoci, co znacznie wydłuża ich trwałość i żywotność. Barcelona to wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie!

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Odcień koloru:średni
Grubość:12 mm
Klasa ścieralności:AC 5
Szerokość:194 mm
Długość:1 286 mm
Rodzaj krawędzi:Z fugą V
Wymiary i waga (netto):
Waga:15,3 kg
Wysokość:128,6 cm
Szerokość:19,4 cm
Głębokość / Grubość:1,2 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry