2020-12-05 19:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jarmex Panel ogrodzeniowy 250 x 152 cm drut 3,8 mm oczko 6 cm x 20 cm ocynk

Nr produktu: 5540380
  • Ocynkowany
  • Grubość drutu: 3,8 mm
  • Wymiary pojedynczego oczka siatki: 6 x 20 cm
Opis produktu
69,99
69,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

274 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5540380

Cechy

Panel ogrodzeniowy Jarmex, wykonany z wysokiej jakości drutu o grubości 3,8 mm, gwarantuje długą eksploatację. Oczka panelu mają wymiary 6 cm x 20 cm. Panel ogrodzeniowy ma ocynkowaną powierzchnię, co daje mu dużą odporność na wpływ czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV, a także korozję.

Zastosowanie

Panel ogrodzeniowy ocynkowany Jarmex jest stosowany jako ogrodzenie w obiektach sportowych, handlowych, firmach oraz na prywatnych posesjach. Ma bardzo estetyczny wygląd. Pozwala na szybkie postawienie ogrodzenia, do czego wymagane są także słupki ogrodzeniowe wraz z elementami montażu (zaślepki, obejmy itp.). Skutecznie zabezpiecza przed wkroczeniem na dany teren osób niepowołanych. Szerokość oczek siatki uniemożliwia również przedostawanie się mniejszych zwierząt, np. kotów.

Zalety

Panel ocynkowany firmy Jarmex to gwarancja wielu lat bezproblemowego użytkowania i bezpiecznej ochrony ogrodzonego za jego pomocą terenu. Mimo wysokiej jakości wykonania dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu postawienie nawet długiego ogrodzenia jest bardzo ekonomiczne. Ponieważ bezpieczeństwo i prywatność to rzeczy bezcenne, warto zadbać o to, aby zostały zapewnione - co jest możliwe z panelem Jarmex.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Wykończenie powierzchni:Ocynkowane
Wysokość:152 cm
Szerokość:250 cm
Grubość drutu:3,8 mm
Kolor:Ocynkowany
Wymiary i waga (netto):
Waga:8,5 kg
Wysokość:152,0 cm
Szerokość:2,50 m
Głębokość / Grubość:2,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry