2020-11-27 15:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Howea forsteriana 5 pędów wys. 140cm don. 21cm

Nr produktu: 5084553
  • Stanowisko jasne nie nasłonecznione
Opis produktu
 
195,00
195,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5084553

Kencja jest idealną palmą do małych mieszkań. Powód wydaje się dość oczywisty - roczny przyrost tej rośliny wynosi 15-20 cm. Kupując kencje, należy wybierać przede wszystkim silne okazy o ciemno-zielonych liściach. Dorodne palmy nie są tanie (ze względu na wolny przyrost) niska cena może oznaczać, że w czasie uprawy nie otrzymały dostatecznej ilości światła i są słabsze niż formy uprawiane zgodnie ze wszystkimi regułami sztuki. Kencja nie wytrzymuje uprawy w pełnym słońcu. Optymalnym środowiskiem są jasne, aczkolwiek nienasłonecznione pomieszczenia, w których utrzymuje się temperatura 18-20C. Kencja może być też uprawiana w pomieszczeniach słabo oświetlonych, wówczas jednak przyrost pędów jest wolniejszy. Kencja nie jest palmą wymagającą, podłoże w doniczce powinno być podlewane dopiero wówczas, gdy wyschnie. Zapotrzebowanie na wodę jest zimą niemal takie samo, jak latem (lub nieco mniejsze). Decyduje o tym temperatura otoczenia.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry