2021-05-06 14:45


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ekogroszek 20kg

Nr produktu: 6742837

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Paliwa

Opis produktu

Nr produktu: 6742837

Ekogroszek SAHARA to paliwo idealnie nadające się do wszelkiego rodzaju kotłów z automatycznymi podajnikami paliwa, kuchni węglowych i pieców konwencjonalnych. Produkt charakteryzuje się wysoką wartością opałową 26-28 MJ/kg, ciepłem spalania 27-30 MJ/kg oraz niską zawartością popiołu 4-6 %.
Główną zaletą wyróżniającą produkt na tle konkurencji, jest niski poziom wilgotności, który osiągnięto dzięki unikalnemu procesowi suszenia węgla. Granulacja od 5 mm do 25mm sprawia, że nadaje się do łatwego wypełnienia pieca z podajnikeim. Każda partia towaru ma optymalne i powtarzalne parametry co ułatwia codzienne korzystanie z pieca bez konieczności ciągłych zmian ustawień.
Ekogroszek posiada bardzo mała zawartość siarki co pozytywnie wpływa na eksploatację pieca oraz jego żywotność.

Wymiary i waga (netto):
Waga:20,0 kg
Wysokość:82,0 cm
Szerokość:52,0 cm
Głębokość / Grubość:10,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry