2020-02-25 04:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Brykiet drzewny w kostkach RUF 18,5 MJ, 8kg

Nr produktu: 6490924

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Paliwa

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6490924

Wykonany z mocno sprasowanych trocin z drewna liściastego i iglastego, bez dodatków substancji wiążących, o praktycznym i powtarzalnym kształcie kostki. Doskonały do palenia w kominkach i piecach kominkowych. Dzięki powolnemu spalaniu jest bardzo dobrym rozwiązaniem do pieców centralnego ogrzewania oraz mniejszych kotłowni. Brykiet drzewny to wysokokaloryczny materiał opałowy nowej generacji, wykonany z rozdrobnionych, czystych trocin. W procesie produkcji trociny ulegają sprasowaniu pod wysokim ciśnieniem, bez najmniejszego nawet dodatku substancji klejących. Brykiet jest ceniony ze względu na swoje zalety: dużą gęstość, wysoką wartość energetyczną, niską emisję dwutlenku węgla, brak szkodliwych substancji.

Wartość opałowa: 18,5 MJ/kg. Wilgotność całkowita: poniżej 10 proc. Zawartość popiołu: poniżej 1 proc.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
Brykiet

Wymiary i waga (netto):

Waga:
8,0 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry