*Rzeczywiste ceny produktów mogą być inne w zależności od przypisanego według lokalizacji lub wybranego przez Ciebie marketu OBI. W każdej chwili możesz zmienić przypisany market OBI korzystając z funkcjonalności Mój Market dostępnej w menu u góry strony. Ceny mogą ulegać zmianie ze względu na upływ czasu, co może wynikać z okresowej aktualizacji cen. Ostateczna cena zakupu produktów jest widoczna w koszyku zakupowym w chwili złożenia zamówienia i w chwili dokonania rezerwacji.

GRILLE

Dopasuj grilla do swojego stylu. Wybierz wielkość oraz rodzaj grilla i ucztujcie na całego! Grill elektryczny nie tylko utrzymuje stałą temperaturę, ale jest też łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Z grillem gazowym, nie musisz martwić się o dym oraz popiół, a na dodatek jest mobilny.

GRILLE JAMESTOWN

Wyobraź sobie, że przygotowujesz grilla dla znajomych i wszyscy zachwalają Twoje dania. Możesz tego doświadczyć dzięki marce Jamestown! Najlepsza jakość i wielofunkcyjność w jednym urządzeniu!

MEBLE OGRODOWE I HUŚTAWKI

Relaks na łonie natury? Oczywiście! Przywitaj lepszą pogodę w stylowy sposób! Z naszymi wyjątkowymi meblami ogrodowymi Twój grill będzie wspominany przez długie lata.

DOMKI i PLACE ZABAW

Pora wyjść na zewnątrz! Kiedy dorośli zajmują się grillem… to dzieci mogą wspólnie bawić się w piaskownicy, drewnianym domku lub na placu zabaw! Takie rozwiązanie zapewni całej rodzinie niezapomniane chwile. Zobacz!

PIKNIK