*Rzeczywiste ceny produktów mogą być inne w zależności od przypisanego według lokalizacji lub wybranego przez Ciebie marketu OBI. W każdej chwili możesz zmienić przypisany market OBI korzystając z funkcjonalności Mój Market dostępnej w menu u góry strony. Ceny mogą ulegać zmianie ze względu na upływ czasu, co może wynikać z okresowej aktualizacji cen. Ostateczna cena zakupu produktów jest widoczna w koszyku zakupowym w chwili złożenia zamówienia i w chwili dokonania rezerwacji. Dotyczy wszystkich cen prezentowanych na poniższej stronie.

PRZEJDŹ DO TEMATU


Oddziel swój piękny dom od otoczenia i zyskaj trochę więcej prywatności! W jaki sposób? Wybierz nasze solidne ogrodzenia, które pomogą Ci czuć się bezpiecznie oraz komfortowo o każdej porze dnia i nocy. Takie konstrukcje tylko u nas!

Już dziś wyrusz po nasze ścieżki ogrodowe, dzięki którym poczujesz się jak w prawdziwej bajce! Wystarczy jeden krok, a przeniesiesz się do tajemniczego ogrodu pełnego kolorowych kwiatów i pięknych krzewów. Krótko mówiąc – będzie wiosennie (tajemniczo też)!

Wypoczynek powinien mieć solidne fundamenty, prawda? Bez desek tarasowych i podestów Twoje poranne śniadanie na świeżym powietrzu czy wieczorne kolacje mogą pozostać tylko marzeniem. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Spraw, aby przestrzeń wokół Twojego domu był naprawdę wyjątkowa! Postaw na funkcjonalne rozwiązania, które już z daleka będą prezentować się genialnie! Płyty tarasowe i chodnikowe to dobry wybór. Sprawdź teraz!

DODATKOWE ELEMENTY W OGRODZIE

Nie obejdzie się bez dodatków – są one przecież konieczne! Nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter… bez dwóch zdań! Postaw na elementy, dzięki którym będzie przytulnie, miło i relaksująco… jednocześnie!

porady IZY szarmach I OLGI piórkowskiej

Nasze nowe ambasadorki. Prywatnie siostry, zawodowo wspólniczki i projektantki ogrodów. Prowadzące program „Wymarzone ogrody” na antenie HGTV gdzie przeprowadzają spektakularne metamorfozy ogrodów, tworząc miejsca nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne. Przez najbliższe miesiące razem z OBI pomogą Ci odmienić Twoją zieloną przestrzeń i poznać trendy tego sezonu.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry