2018-04-24 23:11
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Reduktor do butli gazowej domowejArt.Nr. 4057527

  • Ciśnienie za reduktorem: 37 mbar
  • Maksymalny przepływ: 1,5 kg/h
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 4057527

Cechy

Osiowy reduktor niskiego ciśnienia do butli gazowej domowej. Poziom ciśnienia za reduktorem wynosi 37 mbar, a maksymalne natężenie przepływu to 1,5 kg/h. Reduktor ciśnienia gazu do butli jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału w kolorze srebrnym. Jest odporny na uszkodzenia. Odpowiednio wyprofilowane łącza pozwalają na łatwe podpięcie do niego węży z gazem.

Zastosowanie

Reduktor do butli gazowej domowej jest niezbędnym elementem do bezpiecznego korzystania z butli gazowych, używanych powszechnie do domowych kuchenek. Reduktor ma za zadanie regulować ciśnienie gazu w przypadku wystąpienia zmian temperatury. Ważne jest, aby był wysokiej jakości, sprawny oraz spełniał wszystkie niezbędne normy i standardy związane z używaniem gazu. Tylko taki reduktor do butli gazowej gwarantuje pełne bezpieczeństwo i umożliwia odpowiednie korzystanie z butli.

Zalety

Reduktory do butli gazowych to elementy niewielkie i lekkie, pełnią jednak istotną rolę w przypadku korzystania z gazu z butli. Należy używać tylko i wyłącznie reduktorów odpowiednich dla danego typu gazu. Reduktor do gazu z butli pozwoli na kontrolowany przepływ, znajdującego się pod ciśnieniem, gazu z butli do palników kuchenki.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
170 g
Wysokość:
12,0 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
4,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry