2017-10-21 19:31
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Brzeszczoty do wyrzynarki 100 mm z uchwytem T, 2 sztukiArt.Nr. 6129357

  • Optymalne do zgrubnego i szybkiego cięcia
  • Długość części wyposażonej w zęby: 75 mm
  • Odpowiednie do grubości materiału od 5 mm - 50 mm
Opis produktu

Warianty:

4,79
4,79 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

12 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6129357

Cechy

LUX Brzeszczoty do wyrzynarki 100 mm z uchwytem T, 2 sztuki. Ich długość całkowita wynosi 100 mm, a główna część, czyli uzębienie, ma 75 mm. Brzeszczoty zapewniają optymalne działanie wyrzynarki, pozwalając na precyzyjną i wydajną pracę. Należy je stosować dopiero wówczas, kiedy stare zużyją się lub też ulegną uszkodzeniu (np. złamaniu).

Zastosowanie

Ostrza do wyrzynarki przeznaczone są do modeli LUX-TOOL. Odpowiednie do obrabiania materiału o grubości wynoszącej od 5 mm do 50 mm. Uchwyt T jest najpowszechniej spotykanym rodzajem uchwytów w elektronarzędziach-pozwala on na łatwe, pewne zamocowanie i demontaż brzeszczotu, a także daje możliwość skorzystania z bezkluczykowych mocowań zatrzaskowych. Wpływa nie tylko na jakość pracy, ale również jej bezpieczeństwo.

Zalety

Nowe brzeszczoty do wyrzynarki pozwalają na pełne wykorzystanie jej możliwości, dając nowe życie elektronarzędziu i ułatwiając pracę. Są dostępne w bardzo niskiej cenie. Obojętnie więc czy używa się wyrzynarki w domowym warsztacie, czy zawodowo, dobrze mieć pod ręką przynajmniej jeden brzeszczot na wymianę. Warto także zaopatrzyć się w ich zapas przed planowanymi większymi remontami.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
28 g
Wysokość:
7,5 cm
Szerokość:
5,5 cm
Głębokość / Grubość:
5 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry