Osłonka Mystic Blue - 21 cm
Nr produktu: 7315500Opis produktu
Nr produktu: 7315500
Osłonka Mystic Blue - 21 cm
Osłonka Mystic Blue to elegancka, ceramiczna osłonka na doniczkę, charakteryzująca się głębokim, granatowym kolorem i szkliwioną powierzchnią z połyskiem. Wykonana z wysokiej jakości ceramiki, jest wodoszczelna i wodoodporna, co zapewnia trwałość i łatwość w pielęgnacji roślin.
Dane wytwórcy
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4002477681894
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Produkt z recyklatów: | Brak plastiku w produkcie |
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Niebieski |
| Powierzchnia: | Lśniący |
| Materiał: | Ceramika |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na UV: | Brak odporności na promieniowanie UV |
| Odporne na mróz: | Brak odporności na warunki atmosferyczne |
| Zestaw: | 1-częściowy |
| Obszar zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Mocowanie: | Wolnostojące |
| Z rolkami: | Bez rolek |
| Z nóżkami: | Bez nóżek |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,47 kg |
| Wysokość: | 19,3 cm |
| Szerokość: | 21,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 21,2 cm |








