Kornik Baza lewa ościeżnicy stałej sosna sęczna
Nr produktu: 5986906Opis produktu
Nr produktu: 5986906
Kornik Baza lewa ościeżnicy stałej sosna sęczna
Baza do ościeżnicy stałej, montowana pod skrzydłem utrzymuje drzwi we właściwej pozycji. Produkt wykonany z naturalnego sosnowego drewna sęcznego przy użyciu wysokiej jakości materiałów co gwarantuje dobrą jakość belki. Ościeżnica szczególnie dobrze prezentuje się z drzwiami z tej samej serii producenta. Do bazy należy dokupić oddzielnie belkę górną ościeżnicy, dopasowaną do szerokości drzwi.
Funkcje ościeżnicy
Ościeżnica jest elementem niezbędnym do montażu drzwi. Należy jednak pamiętać, że spełnia szereg innych funkcji wpływających na komfort mieszkania. Utrzymuje drzwi we właściwej pozycji, co wpływa na swobodę zamykania i otwierania. Dodatkowo uszczelnia drzwi zapewniając zatrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia oraz wpływa na akustykę pomieszczenia. Spełnia też rolę dekoracyjną, drzwi zawieszone jedyne na ścianie nie prezentowałyby się zbyt atrakcyjnie.
Naturalne drzewo sosnowe sęczne
Baza została wykonana z naturalnego drewna sosnowego sęcznego. Wykorzystywany surowiec pochodzi z lasów gwarantujących racjonalną i odpowiedzialną gospodarkę zasobów leśnych potwierdzonych certyfikatem FSC. Producent odpady poprodukcyjne, surowe odpady drzewne przetwarza w brykiet drzewny, a także drewniane lamele, będące bazą kolekcji Eko. Montując ościeżnicę warto pamiętać o dodatkach takich jak pianka poliuretanowa, silikon czy innych akcesoriach do drzwi, które znajdziesz na OBI.pl - kliknij tutaj.
Jeśli szukasz więcej elementów pasujących do tego produktu, kliknij tutaj, aby zobaczyć całą serię, w tym ościeżnice i drzwi.
Dane wytwórcy
Kornik Firma Stolarska. Produkcja i Usługi Tadeusz Wizła
Nowa 14
62-080 Tarnowo Podgórne
info@kornik.com.pl
5905156087040
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ościeżnice stałe |
| Powierzchnia: | Drewno lite |
| Kierunek otwierania: | Lewy |
| Wypełnienie: | Drewno lite |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 8,8 kg |
| Wysokość: | 2,07 m |
| Szerokość: | 3,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,0 cm |








