2018-04-19 17:53
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Garderoba podwójna na kółkachArt.Nr. 5977814

  • Praktyczny stojak na ubrania na kółkach
  • Dolna półka do przechowywania butów
  • Regulowana wysokość
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5977814

Garderoba podwójna na kółkach stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie problemu właściwego przechowywania ubrań, butów i innych przedmiotów codziennego użytku. Garderoba podwójna na kółkach to stojak składający się z dwóch prętów, czterech kółek i dolnej półki. Wysokość stojaka jest regulowana i można dostosować ją do własnych potrzeb w zakresie od 100 cm do 170 cm, co też pozwala na wieszanie ubrań różnej długości.

Zalety

Każdy z dwóch prętów może udźwignąć ciężar 15 kg, co pozwala na przechowywanie sporej liczby ubrań. Dolna półka garderoby może służyć jako miejsce na buty lub pudła i pudełka, które będą przeznaczone na inne części garderoby. Stojak wyposażony jest w cztery kółka, co umożliwia łatwe jego przesuwanie. Dwa kółka mają możliwość blokady, więc garderoba nie zmieni swojego miejsca postoju bez ingerencji właściciela.

Zastosowanie

Garderoba podwójna na kółkach jest wykorzystywana w domach i mieszkaniach, jako miejsce na podręczną garderobę, której nie chowa się co chwilę do szafy. Tam, gdzie przedpokój jest duży, coraz częściej takie rozwiązanie stosuje się zamiast ściennego wieszaka na ubrania dla gości. Garderoba ma też zastosowanie w biurach, punktach usługowych, a nawet w pralniach i suszarniach.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
garderoby
wykonanie:
metal

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,0 kg
Wysokość:
95,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
43,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry