2019-08-26 12:10


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Falenopsis - Ćmówka - Storczyk (Phalaenopsis sp.)

Nr produktu: 5573076
  • Stanowisko jasne, jednak nie nasłonecznione
  • 2 pędy kwiatowe
  • Różne kolory
Opis produktu
 
29,99
29,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

6 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5573076

Cechy

Falenopsis - Ćmówka, czyli storczyk dwupędowy, to roślina o różnobarwnych, oryginalnych i bardzo trwałych kwiatach. Falenopsis potrzebuje umiarkowanego podlewania miękką wodą raz na 4 - 7 dni. Jego podłoże powinno bezwzględnie przeschnąć przed następnym podlaniem. Do posadzenia zalecana jest specjalna ziemia do storczyków, a w okresie wzrostu polecane jest nawożenie go produktami przeznaczonymi do storczyków.

Zastosowanie

Storczyk phalaenopsis wymaga widnego stanowiska, na którym światło powinno być rozproszone, ponieważ bezpośrednio padające promienie słoneczne źle wpływają na rozwój rośliny. Może być hodowany na rabatach, jak również w donicach na tarasach i balkonach, gdzie stanowi estetyczną ozdobę. Nadaje się również na kwiat cięty oraz w charakterze dodatku do kompozycji florystycznych.

Zalety

Ponieważ za storczyk dwupędowy cena jest bardzo przystępna, nabycie nawet większej liczby roślin nie będzie dużym wydatkiem! Warto od razu zaopatrzyć się w odpowiedni nawóz oraz pomocne akcesoria do hodowli, jak praktyczna i ozdobna podpórka do storczyka. Storczyk ćmówka sprawdzi się świetnie zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy terenie rekreacyjnym.

Dane produktu

Atrybuty produktu

miejsce:
słoneczne
wielkość doniczki:
12 cm
aktualna wysokość roślin:
50 - 70 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
50,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry