Düwi Oprawa LED Integra SUPER SLIM 36W 4000K 3500lm IP65 120 cm biała
Nr produktu: 7522816Opis produktu
Nr produktu: 7522816
Düwi Oprawa LED Integra SUPER SLIM 36W 4000K 3500lm IP65 120 cm biała
Odporna na wilgoć lampa sufitowa LED Integra SUPER SLIM idealnie nadaje się do piwnic lub innych wilgotnych pomieszczeń.
Parametry źródła światła
Lampa jest wyposażona w diodę LED o mocy 36W i emituje strumień świetlny na poziomie 3500 lumenów. Neutralna, biała barwa światła o temperaturze 4000 K zapewnia doskonałą widoczność podczas pracy.
Trwała i solidna lampa liniowa
Wymiary lampy LED (wys. x szer. x gł.) wynoszą 1250 mm x 53 mm x 53 mm, a kąt świecenia 125°. Ta lampa sufitowa LED charakteryzuje się długą żywotnością, wynoszącą 30 000 godzin, dzięki czemu nie musisz martwić się o wymianę żarówki przez długi czas. Dzięki klasie ochrony IP65, lampa jest pyłoszczelna i chroniona przed strumieniami wody padającymi z dowolnego kąta. Dlatego idealnie nadaje się do stosowania w piwnicach i pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Ponadto, lampa sufitowa może pracować w temperaturach od -20°C do +35°C bez ryzyka uszkodzenia.
Dane wytwórcy
Duwi International Sp. z o.o.
Bialobrzeska 47
41-409 Mysłowice
biuro@duwi.pl
4048599113639
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Styl: | Klasyczny |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał abażura: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Podłużne |
| Źródło światła w komplecie: | LED |
| Barwa światła: | Biała neutralna (3.400 do 5.300 k) |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Czujnik ruchu: | Bez czujnika ruchu |
| Funkcja ściemniania: | Nieprzyciemniany |
| Zdalne sterowanie: | Bez pilota |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 380 g |
| Wysokość: | 125,0 cm |
| Szerokość: | 5,3 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,5 cm |


















