2020-08-10 01:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Muchołówka amerykańska mini (Dionea muscipula)

Nr produktu: 5766423
 • Stanowisko słoneczne
 • Podłoże lekko wilgotne, podlewać regularnie
 • Roślina owadożerna
Opis produktu
 
13,99
13,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5766423

Cechy

Muchołówka amerykańska mini (Dionea muscipula) jest rośliną mięsożerną z rodziny rosiczkowatych. Żywi się pająkami, muchami i innymi owadami. Posiada zielone liście pułapkowe z kolorowymi przebarwieniami, zakończone włoskami czuciowymi. Muchówka egzotyczna wymaga słonecznego stanowiska i permanentnie lekko wilgotnego podłoża. Nie należy pobudzać pułapek rośliny do zamykania, ponieważ traci ona przez to niezbędną do prawidłowego funkcjonowania energię.

Zastosowanie

Dionea muscipula to roślina doniczkowa, którą można postawić na parapecie lub na balkonie, aby wyłapywała wdzierające się do wnętrza insekty. Doskonale nadaje się do domów i mieszkań prywatnych, a także rozmaitych budynków użyteczności publicznej, które sąsiadują lub są otoczone terenami zielonymi, jak np. hotele, pawilony w parkach, ośrodki zdrowia itp.

Zalety

Muchołówkę trzeba podlewać regularnie i obficie, najlepiej miękką wodą (destylowaną, filtrowaną, lub przegotowaną). W zimę jej podlewanie powinno się ograniczyć. Muchołówki nie można nawozić. Polecane jest podłoże z ziemi do roślin domowych. Ponieważ muchołówka w OBI dostępna jest w wyjątkowo przystępnej cenie, jej nabycie stanowi bardzo ekonomiczny sposób na zabezpieczenie wnętrz przed insektami.

Wymiary i waga (netto):
Waga:200 g
Wysokość:10,0 cm
Szerokość:6,0 cm
Głębokość / Grubość:6,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

jidayedi (2015-12-23)

fajna :)

Przydałaby mi się taka roślinka... Łapała by muchy i może też komary. Nienawidzę jednego i drugiego. Poza tym oryginalna jeszcze nie zajmowałam się takim żyjątkiem... :) Ma fajne jak widać ostre najeżone ząbki... Tajemnicza. Zaintrygowała mnie.

51 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry