LUX-TOOLS Opaski do kabli białe 4,2 x 200 mm, 50 szt.
Nr produktu: 3768777Opis produktu
Nr produktu: 3768777
Opaski kablowe marki LUX-TOOLS w kolorze białym. Przeznaczone są do spinania wiązek przewodów. W zestawie 50 sztuk, o wymiarach 200 mm x 4,2 mm.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875358270
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Strefy wewnętrzne |
| Material: | Tworzywo sztuczne |
| Ochrona przed przegrzaniem: | Bez ochrony przed przegrzaniem |
| Rodzaj: | Opaska kablowa |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7 g |
| Wysokość: | 20,0 cm |
| Szerokość: | 4,6 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 4,6 cm |










