Płaski łącznik T 160 mm x 98 mm x 45 mm ocynkowany
Nr produktu: 5608609Opis produktu
Nr produktu: 5608609
Płaski łącznik T 160 mm x 98 mm x 45 mm ocynkowany
Ten ocynkowany łącznik płaski T ma wymiary 160 mm x 98 mm x 45 mm. Płaskie łączniki T są przeznaczone do zamocowań jako złącza T oraz złącza czołowe. Za sprawą ocynkowania łącznik płaski jest odporny na wpływy atmosferyczne.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Materiał: | Stal |
| Powierzchnia: | Ocynkowany |
| Wykonanie: | Łącznik płaski T |
| Treść opakowania: | 1 szt. |
| Typ artykułu: | Łączniki ciesielskie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,10 kg |
| Wysokość: | 16,0 cm |
| Szerokość: | 9,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 4,5 cm |








