Łącznik narożny ze żłobkiem 70 mm x 70 mm x 55 mm ocynkowany
Nr produktu: 5609946Opis produktu
Nr produktu: 5609946
Łącznik narożny ze żłobkiem 70 mm x 70 mm x 55 mm ocynkowany
Ten ocynkowany łącznik narożny ze żłobkiem ma wymiary 70 mm x 70 mm x 55 mm. Łączniki narożne ze żłobkiem są odpowiednie do mocowania dużych obciążeń za sprawą żebrowania wzmacniającego. Nadają kątom dużą stabilność i wytrzymałość. Za sprawą ocynkowania łącznik jest odporny na wpływy atmosferyczne.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Materiał: | Stal |
| Powierzchnia: | Ocynkowany |
| Wykonanie: | łączniki kątowe |
| Typ artykułu: | Kątownik |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 140 g |
| Wysokość: | 7,0 cm |
| Szerokość: | 7,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,5 cm |








