Łącznik kątowy 150 mm x 150 mm
Nr produktu: 5609102Opis produktu
Nr produktu: 5609102
Łącznik kątowy 150 mm x 150 mm
Ten biały, powleczony proszkowo łącznik kątowy ma wymiary 150 mm x 150 mm x 35 mm. Łączniki kątowe służą do łączenia i wzmacniania rogów.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Materiał: | Stal |
| Powierzchnia: | Biały ocynkowany |
| Wykonanie: | łączniki kątowe |
| Treść opakowania: | 1 szt. |
| Typ artykułu: | Kątownik |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 109 g |
| Wysokość: | 15,0 cm |
| Szerokość: | 15,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,5 cm |








