Kątownik narożny płaski 100 mm x 100 mm x 15 mm ocynkowany
Nr produktu: 5607619Opis produktu
Nr produktu: 5607619
Kątownik narożny płaski 100 mm x 100 mm x 15 mm ocynkowany
Ten ocynkowany, płaski kątownik narożny ma wymiary 100 mm x 100 mm x 15 mm. Kątowniki narożne są przeznaczone do lekkich, narożnych połączeń drewnianych. Za sprawą ocynkowania kątownik jest odporny na wpływy atmosferyczne.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Materiał: | Stal |
| Powierzchnia: | Ocynkowany |
| Wykonanie: | łączniki kątowe |
| Typ artykułu: | Łączniki ciesielskie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 30 g |
| Wysokość: | 10,0 cm |
| Szerokość: | 10,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 1,5 cm |








