Kątownik konstrukcyjny 40 mm / 40 mm x 20 mm ocynkowany na żółto
Nr produktu: 5607635Opis produktu
Nr produktu: 5607635
Kątownik konstrukcyjny 40 mm / 40 mm x 20 mm ocynkowany na żółto
Ten równoramienny kątownik konstrukcyjny jest ocynkowany na żółto i ma wymiary 40 mm / 40 mm x 20 mm. Kątowniki konstrukcyjne są przeznaczone do wszelkich lekkich konstrukcji drewnianych. Dostępne są w wersji równoramiennej i nierównoramiennej. Za sprawą ocynkowania kątownik jest odporny na wpływy atmosferyczne.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874925237
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Materiał: | Stal |
| Powierzchnia: | Żółty ocynkowany |
| Wykonanie: | łączniki kątowe |
| Typ artykułu: | Łączniki ciesielskie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 34 g |
| Wysokość: | 4,0 cm |
| Szerokość: | 4,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,0 cm |








