Kątownik konstrukcyjny 100 mm / 75 mm x 30 mm biały powleczony proszkowo
Nr produktu: 5608948Opis produktu
Nr produktu: 5608948
Kątownik konstrukcyjny 100 mm / 75 mm x 30 mm biały powleczony proszkowo
Ten nierównoramienny kątownik konstrukcyjny jest powleczony proszkowo na biało i ma wymiary 100 mm / 75 mm x 30 mm. Kątowniki konstrukcyjne są przeznaczone do wszelkich lekkich konstrukcji drewnianych. Dostępne są w wersji równoramiennej i nierównoramiennej.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874927125
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Materiał: | Stal |
| Powierzchnia: | Biały powlekany proszkowo |
| Wykonanie: | łączniki kątowe |
| Typ artykułu: | Łączniki ciesielskie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 109 g |
| Wysokość: | 10,0 cm |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,0 cm |








