2020-11-30 22:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wenta PRO Okno dachowe z wentylacją VY M6A B900 78 cm x 118 cm

Nr produktu: 2616399
  • Pakiet szybowy z dwiema powłokami niskoemisyjnymi
  • Hartowana szyba
  • Współczynnik przenikania ciepła Uw=1,3 (W/m2K)
Opis produktu
659,00
659,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 12 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2616399


Wenta PRO to okno dachowe z funkcją wentylacji, posiadające wszelkie niezbędne cechy.


Okno dachowe Wenta PRO to rozwiązanie poprawiające wentylację i zwiększające ilości światła dziennego. PRO to idealny wybór dla osób pragnących powiększyć lub udoskonalić swoją przestrzeń mieszkalną. Jest to wysokiej jakości okno dachowe z funkcją wentylacji, dostępne w atrakcyjnej cenie. Jest ono często wybierane ze względu na klasyczne wykończenie sosnowe oraz trwałość, a ponadto pasuje do większości wnętrz jak np. sypialnie, salony i domowe biura.

Podczas produkcji okien Wenta kierujemy się przede wszystkim jakością. Aby przekonać użytkowników o jakości oferowanych wyrobów, całe okna Wenta są objęte 10-letnią gwarancją.

Jednym z najważniejszych elementów serii PRO jest nawiewnik. Pozwala on na wentylację pomieszczenia nawet przy zamkniętym oknie. Dzięki temu wietrzenie mieszkania możliwe jest nawet w czasie deszczu lub gdy nikt w nim nie przebywa. Pomieszczenie można wietrzyć także za pomocą klamki. Pozwala ona na zamknięcie okna w trzech różnych pozycjach. Dwie z nich pozwalają wpuścić do pomieszczenia świeże powietrze, a trzecia powoduje całkowite zamknięcie.

Okna dachowe Wenta PRO gwarantują dobrą izolację termiczną. Współczynnik Uw wynosi 1,3 W/m K (okno), zaś Ug - 1,0 W/m K (szyba). Współczynniki U informują o skuteczności materiałów w zapobieganiu przenikaniu ciepła między wewnętrznym a zewnętrznym otoczeniem konstrukcji. W okresie zimowym chcemy zatrzymać ciepło wewnątrz, a w lecie - na zewnątrz.
Okna serii PRO posiadają podwójne szyby, a przestrzeń między nimi jest wypełniona argonem. Gaz ten ma niższą przewodność cieplną niż powietrze, więc jego zastosowanie zwiększa skuteczność izolacji. Wnętrze szyby pokryte jest specjalną powłoką niskoemisyjną, która odbija ciepło z powrotem do źródła, sprawiając, że dom jest chłodniejszy latem i cieplejszy zimą. Podwójne szyby (i wypełnienie argonem) oraz niskoemisyjna powłoka często skutkują obniżeniem rachunków za ogrzewanie, ponieważ utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu wymaga mniejszej ilości energii.
Ze względów bezpieczeństwa zewnętrzna szyba została poddana hartowaniu, dzięki czemu jest 5 razy mocniejsza niż zwykłe szkło, zapewniając ochronę przed uderzeniami z zewnątrz. Jeśli zostanie rozbita, rozpada się na małe kawałki, zmniejszając prawdopodobieństwo skaleczenia.

Okna dachowe Wenta są niezwykle łatwe w montażu. Korzystając z dołączonej do każdego okna instrukcji, można z powodzeniem przeprowadzić montaż samodzielnie. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z pomocy fachowców, metoda montażu okien na pewno jest im dobrze znana, dzięki czemu szybko uporają się z pracą.

W celu osiągnięcia najwyższego standardu montażu, zalecamy używanie wyłącznie dedykowanych kołnierzy Wenta TFX lub SFX, które zapewniają 100% wodoszczelne połączenie z dachem.
Cena okna nie zawiera elementów górnego oblachowania zewnętrznego, które znajdują się w komplecie z kołnierzem TFX lub SFX do okna dachowego.

Funkcje i korzyści:


- Wysokiej jakości okno dachowe z funkcją wentylacji, dostępne w atrakcyjnej cenie.
- Klasyczne sosnowe wykończenie sprawiające, że okna idealnie nadają się do sypialni, salonów i domowych biur.
- Zawór wentylacyjny umożliwiający wentylację pomieszczenia nawet przy zamkniętym oknie.
- Ergonomiczny dolny uchwyt umożliwiający blokowanie w trzech pozycjach.
- Podwójne szyby (z przestrzenią między nimi wypełnioną argonem), powłoka niskoemisyjna oraz hartowana szyba zewnętrzna.
- Łatwy w instalacji.
- 10 lat gwarancji

Specyfikacja techniczna

Materiał ramy: Sosna
Oszklenie: Podwójne
Rodzaj oszklenia: Hartowane
Gwarancja: 10 lat
Izolacyjność akustyczna: 32 (-1, -5) dB
Ug (szyba): 1.0 W/m2K
Uw (okno): 1.3 W/m2K
Wentylacja: Tak
Wodoszczelność: E1350

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Wykonanie ramy:Drewno
Szerokość:78 cm
Wysokość:118 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:29,8 kg
Wysokość:118,0 cm
Szerokość:78,0 cm
Głębokość / Grubość:15,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry