2018-06-21 19:59
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Maan Okap podszafkowyCubo 60 cm czarny

Nr produktu: 6264717
  • Oświetlenie halogenowe 2x35 W
  • Wydajność: 150 m3/h
  • Klasa energetyczna: E
Opis produktu
259,00

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6264717

Maan Okap podszafkowy Cubo 60 cm jest bardzo funkcjonalnym i eleganckim wyposażeniem kuchni. Doskonale pochłania parę wodną i wszelkie zapachy, które powstają w czasie gotowania. Okap podszafkowy Cubo marki Maan pełni więc rolę zarówno wyciągu, jak i pochłaniacza. Dzięki temu na ścianach i meblach osadza się znacznie mniej zanieczyszczeń. Okap jest wykonany z lakierowanej stali w kolorze czarnym.

Cechy urządzenia

Okap podszafkowy Cubo wyposażony jest w oświetlenie halogenowe w postaci dwóch punktów świetlnych po 35 W, które zapewniają odpowiednie oświetlenie podczas pracy w kuchni. Urządzenie posiada też specjalny system wyciszania, dzięki któremu praca okapu jest cicha i niemalże niezauważalna. Okap podszafkowy Cubo może pochwalić się wydajnością na poziomie 150 m3/h. W zestawie z okapem znajdują się także dwa filtry aluminiowe.

Estetyka i styl

Okap podszafkowy Cubo marki Maan wykonano z największą starannością. Urządzenie wyróżnia się subtelnością formy, a uniwersalny, czarny kolor sprawia, że okap świetnie wygląda nad każdą płytą kuchenną. Doskonale prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych kuchniach oraz w aneksach kuchennych.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
pochłaniacz
szerokość:
60 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,70 kg
Wysokość:
9,5 cm
Szerokość:
59,5 cm
Głębokość / Grubość:
42,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry