2020-11-30 09:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Maan Okap podszafkowyCubo 60 cm czarny

Nr produktu: 6264717

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Okapy płaskie

Opis produktu

Nr produktu: 6264717

Maan Okap podszafkowy Cubo 60 cm jest bardzo funkcjonalnym i eleganckim wyposażeniem kuchni. Doskonale pochłania parę wodną i wszelkie zapachy, które powstają w czasie gotowania. Okap podszafkowy Cubo marki Maan pełni więc rolę zarówno wyciągu, jak i pochłaniacza. Dzięki temu na ścianach i meblach osadza się znacznie mniej zanieczyszczeń. Okap jest wykonany z lakierowanej stali w kolorze czarnym.

Cechy urządzenia

Okap podszafkowy Cubo wyposażony jest w oświetlenie halogenowe w postaci dwóch punktów świetlnych po 35 W, które zapewniają odpowiednie oświetlenie podczas pracy w kuchni. Urządzenie posiada też specjalny system wyciszania, dzięki któremu praca okapu jest cicha i niemalże niezauważalna. Okap podszafkowy Cubo może pochwalić się wydajnością na poziomie 150 m3/h. W zestawie z okapem znajdują się także dwa filtry aluminiowe.

Estetyka i styl

Okap podszafkowy Cubo marki Maan wykonano z największą starannością. Urządzenie wyróżnia się subtelnością formy, a uniwersalny, czarny kolor sprawia, że okap świetnie wygląda nad każdą płytą kuchenną. Doskonale prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych kuchniach oraz w aneksach kuchennych.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Tryb pracy:powietrze cyrkulujące
Szerokość:60 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:4,70 kg
Wysokość:9,5 cm
Szerokość:59,5 cm
Głębokość / Grubość:42,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry