2019-09-18 11:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Maan Okap podszafkowy Juki 60 cm biały

Nr produktu: 6030720

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Okapy płaskie

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6030720

Maan Okap podszafkowy Juki 60 cm umożliwia bardzo skuteczne usuwanie pary wodnej i wszelkich zapachów, które powstają w czasie gotowania w kuchniach lub aneksach kuchennych. Halogenowe oświetlenie w formie dwóch punktów świetlnych, każdy po 35 W, zapewnia bardzo dobre warunki do pracy w kuchni. Okap podszafkowy Juki od firmy Maan wyposażono w znakomity system wyciszenia obudowy, dzięki któremu urządzenie pracuje cicho i niemal niezauważalnie.

Zalety okapu Juki

Okap podszafkowy Juki pełni dwie funkcje równocześnie-jest zarówno pochłaniaczem, jak i wyciągiem. Jego praca sprawia, że na ścianach i meblach osiada znacznie mniej zanieczyszczeń i zdecydowanie łatwiej wszystko utrzymać w czystości. Okap Juki marki Maan ma wydajność około 150 m3/h, a sterowany jest mechanicznie. Urządzenie jest sprzedawane w komplecie z filtrami aluminiowymi.

Styl i estetyka

Okap wykonany jest ze stali, a jego powłoka ma biały kolor. Powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i jest bardzo trwała. Urządzenie doskonale sprawdza się w każdej kuchni lub aneksie kuchennym. Może być stosowane we wnętrzach urządzonych w dowolnym stylu.

Dane produktu

Atrybuty produktu

tryb pracy:
powietrze cyrkulacyjne i wyziewy
szerokość:
60 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,23 kg
Wysokość:
10,5 cm
Szerokość:
59,6 cm
Głębokość / Grubość:
51,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (4)

 4 z 5
  • 5(1)
  • 4(2)
  • 3(0)
  • 2(1)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
2

ryszard (2017-12-01)

Jakościowo dość marny i fatalnie sprzedawany w OBI

Co mi się podoba: Oświetlenie, niewielka głośność, kształt

Co mi się nie podoba: Reszta

Instrukcja niechlujna i nieczytelna, rysunki mało wyraziste, blacha cieniutka, żarówka wysiadła po godzinie od zamontowania, brakuje drucianej podkładki pod filtr węglowy, szara rurka /zamiast białej/ wystająca wymaga przykrycia,<br/>

10 lub

4

qz (2017-08-15)

Warty swojej ceny

Co mi się podoba: cichy, oświetlenie,zewnetrzne filtry metalowe łatwe do czyszczenia

Co mi się nie podoba: nie składana szybkaka, która po kilku miesiącach rozsypała się nagle (bez powodu) w drony mak!

Okap Maan Juki 60 cm srebrny/satyna kupiłem rok temu (pod koniec maja 2017 r.).<br/>Jestem zadowolony (ale nie bardzo zadowolony), według mnie okap nie jest ani cichy ani głośny. Jest porównywalny pod tym względem do mojego poprzedniego Mastercooka.<br/><br/>Plusy:<br/>+ Cena<br/>+ Jakość wykonania<br/>+ dwa zewnętrzne filtry metalowe łatwe do czyszczenia<br/>+ dwa mocne (jasne) światła halogenowe po bokach (doskonale oświetlają kuchenkę)<br/><br/>Minusy:<br/>- Nie składana szybka, która po kilku miesiącach sama z siebie (nie ruszana przez nikogo z domowników) spadła na kuchenkę i rozsypała się w drobny mak!<br/>Na szczęście w tym czasie nikogo nie było w kuchni!<br/><br/>Długo szukałem okapu dla siebie (około 2 tygodnie), zjeździłem kilka róznych sklepów, oglądałem kilka modeli różnych producentów.<br/>Ostatecznie wybrałem MANNa i jestem zadowolony gdyby nie ta nieszczęsna szybka)

7 lub

4

Redi (2017-03-17)

Maan Juki

Co mi się podoba: Styl, cena, cichy

Co mi się nie podoba: Jakośc wykonania

Kupiłem ten okap Maan Juki 60 cm ale jakość wykonania przeciętna. Szybka nie składa się cały czas sterczy. Natomiast jest bardzo cichy i dobra cena.

10 lub

5

kuk (2016-02-03)

okap kuchenny

Może być, może nie być. Jak już jednak jest, sprawdza się znakomicie. Wydatek nieduży, a komfort przy gotowaniu zapewniony. Stanowczo polecam.

36 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry