2021-01-25 06:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Polargos Furtka Arizona uniwersalna antracyt mat 100 cm x 150 cm

Nr produktu: 2857480
  • Zabezpieczenie antykorozyjne: ocynkowana i malowana proszkowo
  • Klasyczny wzór
Opis produktu
398,00
398,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2857480

Furtka ogrodzeniowa Arizona jest uniwersalną furtką o wymiarach 100x150 cm w kolorze antracytowym. Stanowi element ogrodzenia o nowoczesnym prostym wzorze, który będzie doskonale się komponował z każdą posesją. Furtka zawiera w zestawie: szyld, klamkę, zamek, wkładkę z kluczykami. Do furtki dołączane są nowoczesne przykręcane zawiasy, które są łatwe w montażu i nadają ogrodzeniu ładny etetyczny wygląd. Zabezpieczona jest antykorozyjnie i posiada 5-letnia gwarancję producenta. Do furtki dołączane są nowoczesne przykręcane zawiasy, które są łatwe w montażu i nadają ogrodzeniu ładny etetyczny wygląd. Szerokośc całkowita: 100 cm, Szerokość w świetle słupków: 108 cm, Wysokość: 150 cm, Profil sztachetek: 40x10mm, Ilosć sztachetek: 18, Profil ramy: 40x40mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry