Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Polargos Brama Mistral 2-skrzydłowa z napędem antracyt 400 x 150 cm

Nr produktu: 6644041

  • TOWAR NA ZAMÓWIENIE: dostawa w ciągu 7 dni roboczych.
  • Wykonana ze stali z 5 letnią gwarancją
  • Zabezpieczenie antykorozyjne DUPLEX
  • Przykręcane zawiasy + opcja z automatem
  • Powłoka cynkowana, malowana proszkowo
  • Brak słupków w zestawie
Opis produktu
 
3 449,00
3 449,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Produkt niedostępny w wybranym markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6644041

Brama wjazdowa jest jednym z ważniejszych elementów podczas grodzenia posesji. Decydując się na konkretny model należy upewnić się, że brama będzie bezpieczna w użytkowaniu, zapewni komfortowy wjazd na posesję, a także spełni aspekty estetyczne, gdyż dom stanowi wizytówkę gospodarzy. Jednak ładny wygląd to nie wszystko! Liczy się także wykonanie, jakość oraz trwałość ogrodzenia i bramy.

Polargos Brama Mistral 2-skrzydłowa z napędem antracyt 400 x 150 cm

Ogrodzenia i bramy metalowe to jeden z najczęstszych wyborów klientów. To ponadczasowe rozwiązanie i nowoczesny design posiada mocne i sztywne przęsła ogrodzeniowe. Ze względu na materiał (stal) ogrodzenie nie odbarwia się od słońca i jest właściwie zabezpieczone przed korozją (umożliwia to podwójne zabezpieczenie antykorozyjne DUPLEX). Ponadto brama posiada 5-letnią gwarancję producenta.

brama Polargos

Nowoczesność w eleganckim wydaniu

Brama ogrodzeniowa, dwuskrzydłowa MISTRAL 2 z napędem marki POLARGOS posiada niezwykle ciekawe rozstawienie sztachet, co powoduje, że ogrodzenie jest oryginalne pomimo swojej prostej formy. Poprzeczne i gęsto ułożone sztachety nadają nowy wymiar aranżacyjny budowlom o nowoczesnym kształcie. Grubość sztachet zapewnia prywatność posesji.

Automatyka do bram dwuskrzydłowych

Bramy dwuskrzydłowe mocowane są na specjalnych słupkach, umieszczanych w słupach ogrodzeniowych lub w fundamencie. Ze względu na swoje wykonanie skrzydła otwierają się do wewnątrz posesji. Dlatego rozważając zakup bramy dwuskrzydłowej należy się upewnić, czy jest wystarczająco dużo miejsca do jej otwarcia. Szczególnie zimą należy dbać o to, by podjazd był odpowiednio odśnieżony, ponieważ zaniedbanie może doprowadzić do utrudnienia otwarcia bramy poprzez zalegający śnieg.

brama Polargos

Decydując się na bramę dwuskrzydłową należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak:

Odległość wjazdu na posesję od linii budynku i garażu (bramy dwuskrzydłowe potrzebują znacznie więcej miejsca niż przesuwne)
Nachylenie terenu
Swobodę w manewrowaniu autem

Bramy dwuskrzydłowe mogą występować z mechanizmem do automatycznego otwierana bramy przy pomocy dwóch siłowników na każdą ze stron. Automatyczny napęd bram dwuskrzydłowych niesie ze sobą wiele korzyści w tym m.in. możliwość:

Sterowania bramą bez konieczności wychodzenia z samochodu
Częściowego otwarcia bramy dla pieszych
Automatycznego wykrywania przeszkody.

Podwójne zabezpieczenie antykorozyjne DUPLEX

Brama ogrodzeniowa dwuskrzydłowa marki POLARGOS wykorzystuje podwójne zabezpieczenie przed korozją DUPLEX. Stal pokryta jest powłoką cynkową, która ochrania powierzchnię oraz malowana jest farbą proszkową, która chroni materiał przed wpływem czynników atmosferycznych. Podwójne zabezpieczenie antykorozyjne DUPLEX wydłuża czas użytkowania bramy i ogrodzenia oraz obniża koszty konserwacji.

Produkty komplementarne

Decydując się na automatyczną bramę dwuskrzydłową należy dobrać elementy komplementarne w tym ocynkowane zamknięcie dolne oraz blokadę. Warto także rozważyć opcję zakupu ogranicznika otwarcia, który ma zastosowanie tylko do automatycznych bram dwuskrzydłowych. Ogranicznik służy do ustawienia kąta otwarcia bramy (optymalne ustawienie to przedział 85-95 stopni), a także stanowi punkt bazowy dla sterownika napędu. Ogranicznik został wykonany ze stali cynkowej z gumowym odbojnikiem. Brama zawiera napęd. Słupki nie są dostarczane w zestawie.

Specyfikacja techniczna

Szerokość: 400 (404) cm (szerokość w świetle słupków metalowych)
Profil sztachetek: żaluzja 165
Ilość sztachetek: 2 x 9
Profil ramy: 40 x 40 mm
Profil poprzeczki: ceownik o szerokości 20 mm

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Bramy
Materiał:Stal
Wysokość:150 cm
Szerokość:400 cm
Kolor:antracyt
Obróbka powierzchni:Malowane proszkowo
Wymiary i waga (netto):
Waga:93,0 kg
Wysokość:150,0 cm
Szerokość:4,00 m
Głębokość / Grubość:4,0 cm

Arkusze danych produktowych

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry