Jarmex Brama Roma przesuwna prawa z napędem antracyt mat 400x140 cm
Nr produktu: 6702625Opis produktu
Nr produktu: 6702625
Brama przesuwna Roma o wymiarach 400 x 140 cm, firmy Jarmex.
Bramę wyposażono w napęd otwierania ogrodzenia.
Produkt cechuje się prostym, klasycznym wzornictwem oraz trwałością i estetyką wykonania.
Dodatkową zaletą bramy jest sztywna i mocna konstrukcja.
Rama wykonana z metalowych kształtowników oraz ze sztachetek o bokach 18x18 mm.
Brama została zabezpieczona antykorozyjnie poprzez malowanie proszkowe.
Nie zawiera uchwytów montażowych.
Produkt jest dostępny na zamówienie.
Sposób dostawy:
Dostawa tego produktu odbywa się bez wyładunku. Przygotuj się do samodzielnego rozładunku zamawianego produktu.
Dane wytwórcy
Jarmex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Potkanowska 50
26-600 Radom
jarmex@jarmex.com.pl
5907377384243
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojedyncze elementy |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Kolor: | Antracyt |
| Obróbka powierzchni: | Ocynkowane i powlekane |
| Seria: | Romma |
| Mocowanie do podłogi: | Do nakręcania |
| Typ ogrodzenia: | Płoty ozdobne |
| Grubość drutu: | 2 mm |
| Gatunek drewna: | Stal |
| Profile: | Lamele pionowe |
| Odporność na promieniowanie UV: | Odporność na promieniowanie UV |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Odporność na warunki atmosferyczne |
| 5205 _ Wybór odległości między słupkami: | Odstępy między słupkami nie mogą być dowol. wyb. |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 200,0 kg |
| Wysokość: | 140,0 cm |
| Szerokość: | 4,00 m |
| Głębokość / Grubość:: | 5,0 cm |


















